Polityka Prywatności

Kontaktując się za pomocą formularza na stronie internetowej, zbieramy i przetwarzamy wyłącznie udostępnione nam w ten sposób dane, takie jak: imię, nazwisko, numer telefonu, adres poczty elektronicznej. Administratorem tych danych jest Erik Tobias Asplund, prowadzący działalność gospodarczą pf. Attenda Sp. z o.o., w ul. Leszczyńskiego 4 lok.25, 50-078 Wrocław.

Dane zbierane za pomocą formularza kontaktowego są wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania osób korzystających z formularza.

Dane nie są udostępniane żadnym innym podmiotom. Baza danych zabezpieczona jest systemem informatycznym przed dostępem osób trzecich.

Każda osoba korzystająca z formularza ma prawo zażądać usunięcia lub modyfikacji przesłanych danych. W tym celu należy skontaktować się z nami listownie, telefonicznie pod numerem telefonu 666 927 103 lub za pomocą poczty e-mail na adres: [email protected]

Informujemy, iż odpowiedzi udzielane na zapytania wystosowane za pomocą formularza kontaktowego, oraz wszelkie inne informacje zamieszone na stronie internetowej, mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią porad prawnych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące korzystania z formularza kontaktowego, lub treści zamieszczonych na stronie, prosimy skontaktować się z nami listownie, telefonicznie pod numerem telefonu 666 927 103 lub za pomocą poczty e-mail na adres: [email protected]

Powyższa polityka prywatności może ulec zmianie poprzez opublikowanie w nowej treści na tej stronie internetowej. Zapewniamy swoim Klientom pełne bezpieczeństwo w zakresie przekazanych danych osobowych, w tym zwłaszcza danych wrażliwych dotyczących stanu zdrowia. Nasz zbiór danych osobowych zarejestrowany jest u Generalnego Inspektora Danych Osobowych.